Dnes otvorené od 07:00 do 20:00
+421 907 390 204

Naši tréneri

Tím profesionálov

trénerka Mirka Hudáková

Mirka Hudáková

Cvičenie a zdravé stravovanie je môj životný štýl. Život je pre mňa pohyb. K aktívnemu cvičeniu vo fitness centre som sa dostala pred 13timi rokmi. V CITY GYM som začala pôsobiť, ako kondičná trénerka skupinových cvičení pred 8 rokmi Ako osobná trénerka v našom fitness centre CITY GYM pôsobím už vyše 7 rokov. Moja práca ma veľmi baví, je zároveň aj moje najväčšie hobby.

Špecializujem sa výlučne na osobné tréningy so ženami. Tvarovanie postavy, znižovanie hmotnosti, naberanie svalovej hmoty. K mojím klientkam mám individuálny prístup. Cvičenie a zdravé stravovanie, nie je o ťažkých tréningoch a drastických diétach ani o tom, že si budete sledovať čas na hodinkách, aby ste sa stihli presne najesť....

Vaše telo, je váš chrám, starajte sa o neho, pestujte ho, trénujte ho, očisťujte ho a bude Vám dlho slúžiť.

Zavolajte mi
+421 907 870 934
Napíšte mi

Ing. Slavomír Škvarka

Už od mala sa venujem rôznym športom, vrátane silových a bojových, čo ma priviedlo až k práci profesionálneho trénera. No nemenej dôležité ako hýbať sa, je aj poznať stav svojho tela.

A preto každú spoluprácu začínam dôkladne diagnostikou pohybového aparátu, ktorá slúži na odhalenie oslabených, či skrátených svalov a ďalších limitácií. To mi pomáha vytvoriť efektívnejší tréningový program a znížiť riziko zranenia, či pomôcť klientovi zapracovať na zistených “slabých článkoch”.

Silovému tréningu a výžive sa venujem cez 20 rokov a klientom pomáham pri cieľoch ako: rekompozícia postavy (naberanie svalovej hmoty, redukcia telesnej hmotnosti), zlepšenie sily a výkonu v športe(za súčasného zmenšenia rizika zranenia), chudnutie, či pomoc pri bolestiach chrbtice a iných problémoch pohybového aparátu. Taktiež sa intenzívne venujem štúdiu vedeckej odbornej literatúry z oblasti silového tréningu, či športovej prípravy a športovej fyzioterapie.

Lukáš Mikita

Volám sa Lukáš Mikita, mám 35 rokov.

Bodybuildingu a kulturistike sa venujem 7 rokov.

V City Cym pôsobím ako osobný tréner od roku 2018.

Zameriavam sa predovšetkým na redukciu hmotnosti - chudnutie, naberanie svalstva, zlepšenie kondície.

Taktiež príprava žien a mužov na fitness sútaže.

V neposlednom rade úprava stravovania a vyhotovenie jedálnička podľa potrieb klienta.

Mgr. Vladimír Klubert

Trénerskej činnosti sa venujem 9 rokov, moje primárne zameranie je naberania svalovej hmoty, redukcia tuku, kondičné tréningy a tréningy na rozvoj sily. S týmito službami ide ruka v ruke tvorba stravovacích plánov a poradenstvo v oblasti doplnkov výživy.

Tréningy aj výživa sú prispôsobené individuálnym potrebám klienta. Pracujem nie len s dospelými, ale aj mládežou vo veku 14-18 rokov. Okrem toho pravidelne pripravujem pretekárov na súťaže v kulturistike a fitnes.

"1 gram skúsenosti je ťažší ako 1 tona teórie." - Miloš Šarčev

Mário Halický

Tréner 1. Kvalifikačneho stupňa vo fitness a kulturistike.

Odborník na kondičný a kompenzačný tréning.

Absolvent bakalárskeho stupňa fakulty športu.

Vypracovanie stravovacej strategie pre zdravie.

3 ročná prax ako osobný tréner.

Tréner pre mužov aj ženy v každej vekovej kategórii.

tréner Tomáš Čeľovský

Tomáš Čeľovský

Cvičeniu vo fitness centre sa venujem 16 rokov, okrem toho 4roky aj súťažne- kulturistika. Vyskúšal som viacero druhou športu ( hokej,futbal,basketbal,kick box,snowboarding...) takže viem čo všetko si telo fyzicky a psychicky vyžaduje.

Ako fitness tréner pôsobim v city gym už 12 rokov a venujem sa formovaniu postavy, redukcii tukov, naberanie svalovej hmoty a celkovej fyzickej zdatnosti na základe skúsenosti. Klientom poskytujem jedálne plány upravene tak, aby si s tým vedeli poradiť aj v bežnom každodennom živote a hlavne s úsmevom.

tréner Miloš Bakaľár

Miloš Bakaľár

Snom každého z nás je cítiť sa zdravo a hlavne spokojne vo svojom tele. Ak to tak nie je, pomôžem Vám spraviť tento sen skutočnosťou. Volám sa Miloš Bakaľár a som absolventom Fakulty športu v Prešove. V minulosti som sa zúčastnil niekoľkých medzinárodných súťaží v jednokolke (Unicycle Flatland top Europe) a športovanie mi je srdcu blízke. Preferujem cviky nielen pre úplných začiatočníkov, ale aj pre náročnejších klientov, ktorí chcú svoje telo vyformovať do dokonalosti. Každému môžem pomôcť k rýchlej zmene svojho tela a aj v jedálničku nájsť tú správnu zlatú strednú cestu k spokojnosti. Neváhajte ma kontaktovať.

tréner Mgr. Marko Komloš

Mgr. Marko Komloš

Moje meno je Marko Komloš, mám 26 rokov a som absolvent magisterskeho stupňa na fakulte športu.

Ako bývalý profesionálny hrač ľadového hokeja sa zameriavam hlavne na silové a kondične tréningy a taktiež redukciu hmotnosti ( chudnutie, naberanie svalstva).

Treningy a jedalnicek prisposobeny podla potreby klienta, pre zaciatocnikov aj pokročilých, pre mužov ale aj ženy.

Riadim sa heslom, trpezlivosť ruže prináša.

CityGym.sk © 2024
Created by TomixDesign